26.6.2008 Tak jsem byl "přinucen" (mně ten web už trošku neba) k přidání infa na letošní poslední 10. turnaj Pojbuky OPEN. Propozice najdete zde a plakát najdete na stránce Pojbuky.com
Hlásit se můžete na na mojem emailu pinkpes@seznam.cz nebo SMS či tel. na telefonu Robert 608968788 a já (Michal) 608250682.
A přihlášky nejlépe do 3.7. Dííííky. A těšíme se, naposled to pořádně roztočíme - je to přeci naposled...!!!!

10.6. Konečně jsem přidal propozice na letošní turnaj... Tak se hlašte, protože jinak budeme ubírat na počtu automatů apod...

11.4. Protože mi pořád někdo volal a bratrovi jste vynadali na finále poháru (ještě že jsem nebyl:-)), že nikdo neaktualizuje stránku, tak jsem se teda překonal a jsou tu fotky z loňska a zatím jen termín letošního turnaje IX. Pojbuky OPEN 2007 - 5.-7.7.2007. Podrobnosti dodám již rychleji, máme to již z 95% hotové.
A když už jsem v té pracovní činnosti, tak se mi (jako vedlejší produkt) podařilo upravit a roztřídit fotky z loňska, takže bych prosil ty, kteří chtěli fotky vypálit na CD, aby mi ještě jednou poslali e-mail, nebo se jinak ozvali. Napište, které ročníky chcete vypálit a já zašlu.
A díky těm, kteří se již hlásí. Jako vždy bych rád, kdyby to bylo nejlépe na mail a nebo SMS. Mobil nemusím být vždy schopen zvednout - ale k víčeru by to už snad i šlo. Tak zatím čao.

19.10. Proběhla menší aktualizace, kde jsem sem umístil podmínky dalšího turnaje Griotka Mač 2006/II a rovnou jsem přidal výsledky prvního turnaje. Kdo čekal, že se konečně rozhoupu a přidám sem fotky z posledního Pojbuky OPEN, tak toho musím zklamat. Jsem línej. Ale fotky už mám zhruba připravený, jen to sem nandat...:-)

20.7. Po namáhavém boji (hlavně sám se sebou) jsem umístil na web výsledky letošního Pojbuky OPEN. Fotky a nějaký komentář budou následovat. Zjistil jsem totiž, že to střízlivej asi nestvořim. Vzhledem k tomu, že tam byla většina lidí "nacucanejch jak houby", tak si budu muset navodit "trošku" podobnou náladu a pak bych mohl stvořit něco odpovídajícího.
Ani se neptejte kolik jste toho vypili. Mně řekli co jsem vypil já (to tam nebyly ty kelímky u kabrioletu - zdravim Letnou) a teď nevim, jestli si nemám jít nechat vyšetřit játra nebo hlavu, nebo se dobrovolně odebrat do léčebny či se jen tak přihlouple usmívat a tvářit se jakoby nic a nic neřešit - zvolil jsem poslední variantu...:-)

17.7. Nevím jak vy, ale já jsem již vydovolenkovaný a můžu se zase věnovat nějaké té práci. Takže začnu zpracovávat fotky (ještě jsem je neviděl)a výsledky z letošního Pojbuky OPEN a nějaké to povídání snad také stvořím. Tož se těšte. Někde jsem již fotky a povídání viděl, viz Ježek Chomutov, tak se budu snažit ostatní pracanty dohnat.

21.6. Do propozic na letošní ročník Pojbuky OPEN jsem přidal mail na ubytování v chatkách Sparty. To je hrozný vedro, mně to normálně ani nemyslí. Nevim jak u Vás, ale tady je asi 100°C...

2.6. Celkem dost se ptáte po ubytování komfortnějším než je stan. Tak jsem aktualizoval nabídku ubytování, kterou najdete na propozicích na letošní Pojbuky OPEN.
Jsem s tím už asi otravnej, ale hlašte se předem. Letos se nám to oproti loňskému ročníku dost plní. A pokud bude příliš velký počet přihlášených, může se stát, že přestanem brát přihlášky a na místě už do turnaje nebudeme přihlašovat... To platí i pro stálé klienty.:-) Asi sami víte koho myslím...

30.5. Další ročník Pojbuky Griotka Mače byl ukončen. Tentokráte jsem přidal i výsledky finálového turnaje a pokud nebudu línej jako jsem teď, tak přidám i fotky z finále. A snad i nějaký komentář.

19.5. Přidal jsem výsledky posledního turnaje Griotka Mač 2006, který byl posledním před finále. Tímto posledním turnajem nám vykrystalizovalo nejlepších 12, kteří se systémem každý s každým utkají ve 3 skupinách o velice zajímavé ceny.
Ještě nějaké detaily ohledně Pojbuky OPEN: hodně se ptáte na chatky. Pokud ještě nějaké chcete sehnat, tak doporučuji volat HNED! Přes sezónu (která začíná s naším turnaje) jsou dost plné. Jen myslím na Spartě bývaly nějaké volné i potom, ale nezaručuji.
A již se mi můžete začít hlásit - nejlépe mailem a nebo SMS, na mobil mi volejte až po 16.00 hod. Přihlašovací listina se nám již začala plnit - již jsme zdolali první padesátku. Tak se hlašte (i ti, kteří jezdí pravidelně, ať s nimi počítáme). Letos by to mohlo zase být plné, věnovali jsme se trošku více reklamně.
Příští týden ještě doplním přesné termíny akcí o prázdninách v Pojbukách. Pro sběratele tácků - jsou také uvedeny na speciální sérii tácků v pojbucké hospodě.

25.4. Přidány výsledky posledního Griotka Mače č. 7 a přidána akce.

12.4. Přidány výsledky posledního Griotka Mače.
To by se jeden pos..., začal jsem celkem trénovat a vidíte ty výsledky...:-( To už jsem hrál líp loni, když jsem u toho poskakoval jako kamzík...
Dneska jsem si teprve všimnul, že jsou na Seznamu mapy i ve formě leteckých snímků, takže si klidně můžete vybrat místo, kde u nás na turnaji budete přesně nocovat, kde postavíte stan a i po jakých silnicích k nám dorazíte. Celkem to tam i rozumně měří vzdálenosti. Fakt gut.

3.4. Do akcí jsem přidal rozpis fotbalových zápasů SK ZD Pojbuky.

30.3. Jemně jsem "poaktualizoval" akce v Pojbukách. A ještě tu mám pozvánku na turnaj do Pacova, který se koná 15.4. na Růžku. Pořádá klub Kozimberk Pacov. Více info a přihlášky u Viktora Švarce 777710593. Účast a úroveň bývá dobrá a ceny pěkné. Naše výprava jede určitě.

28.3. konečně jsem dodal výsledky 4. a 5. turnaje Griotka Mač.
A ke dnešku je zde již je konečná verze propozic na 8. Pojbuky OPEN.

15.3. přidány propozice na 8. ročník Pojbuky OPEN 7.-9.7.2006 - ZDE

8.3. Přidal jsem novou návštěvní knihu, protože předešlé se mi nelíbilo a nemohl jsem to upravovat, poté co mi tam někdo posílal pořád nějaký kraviny s odkazama na bůhví co. Tak to snad už bude lepší. A dneska nebo zítra dodám výsledky z posledního Griotka Mače. Zase excelentní párty...:-) Až na ty moje výsledky...:-( Zatím jen krátce. Jako vždy se Kousa snažil z někoho dostat panáka, což se mu povedlo u Oldy Z. Olda to ale trošku pozměnil a dal nám sice griotky, ale ve dvoudecce. A když řekl, že řídí, tak jsme mu nemohli vrátit to samé, tak jsme se mu odvděčili kyblíkem kofoly a půllitrem kafe. Pozdě říkal, že může pít, že s tim řízením to nebyla pravda... kdo lže, ten se v kofole utopí.:-) A pak následovalo standartní plnění pohárů. Tentokrát ho měl Šimáno dost velkej - na 3 dcl griotky...:-)

24.2. přidány výsledky z 3. turnaje Pojbuky Griotka Mač 2006

15.2. POZOR - POZOR ! ! ! Začátek příštího turnaje Pojbuky Griotka Mač dne 21.2. bude o chvilku posunut (začátek v 18.30 hod.), kvůli hokejkovému zápasu ČR - Kanada. Na zápas bude v hospo velkoplošná projekce, včetně slušného ozvučení. Upozorňuji - kdo dřív přijde, lip sedí.:-)

8.2. Jen jsem přidal výsledky z 2. turnaje letošního ročníku Griotka Mače

25.1. Včera jsme zahájili další ročník Griotka Mače. Trošku nám přibylo lidí, snad to vydrží až do konce. Na dvou terčích je to více zajímavější a i ten počet lidí tomu něco přidá. Takovýhle turnaj je sice pěkná věc, ale ... moc se u toho pije. Ono stačí, když první tří naplní poháry (to by mně zajímalo kdo to vymyslel?, doufám že ne já:-) ). Než se to vypije, tak už skoro není co řešit. Fuj. Ani nevím, jestli mi bude chutnat oběd.:-)
I výsledky jsem přidal, jsou u propozic.

18.1. Takhle po novém roce je Michal velice aktivní a zase pracoval. A to jsem si nedal žádné předsevzetí (abych neměl špatné svědomí, že jsem zase něco porušil).
Přidal jsem Akce v Pojbukách na rok 2006. Někde ještě nejsou termíny, ale nejbojte, dodám.

17.1. Úspěšně jsme zakončili Griotka Mač 2005 a jelikož jsem nic nevyhrál, tak hned začínáme s dalším ročníkem. Info.: POJBUKY GRIOTKA Mač 2006 Trošku jsme pozměnili pravidla, aby závěrečný turnaj byl spravedlivější. Ceny zůstaly myslím stále zajímavé - TV-55cm, HI-FI sestava, domácí kino...
Ještě jsem chtěl dodat celkové výsledky z Pojbuky OPEN 2005, ale nějak se panu Kočičkovi z počítače ztratilo posledních cca. 50 lidí z výsledkové listiny, kterým se tímto omlouvám. Budu se to snažit dodat.
A sdělení pro karbaníky na Pojbuky OPEN. Pokud se podaří, budete mít svůj prostor, aby Vás měl Kousa kde v klidu obírat...:-)
A ještě k letošnímu Pojbuky OPEN. Pro vložené turnaje, které budou více zaměřené na méně výkonostní hráče jako jsem já, bude dovezeno ještě pár beden navrch, abysme si všichni ještě více a lépe zahráli. Takže jsme teď už asi na 20 bednách. To už by snad mělo jakž takž stačit...:-)
A jinak se u nás nic nového neděje.
Vše nej Vám všem do nového roku, ať to tenhle rok háže líp než loni a se zdravými játry se zase potkáme v Pojbukách.

23.9. Přidal jsem info o seriálu postupových turnajů konaných v naší hospůdce POJBUKY GRIOTKA Mač 2005


15.9. Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli ve velkém počtu (7 kusů) navštívit MR v Olomouci, tak jsme rovnou zapracovali trošku i na dalším ročníku Pojbuky OPEN, abysme Vám o něm mohli něco sdělit. V "sekci" Pojbuky OPEN se tedy již nachází plakát. Jak si jistě všimnete, snažili jsme se reagovat na Vaše připomínky a také jsme rozšířili počet turnajů, aby se nám tam někdo zbůhdarma nepovaloval na baru a jen nemastil karty.
A další novinka. Podařilo se nám dát dohromady další team (stále pouze a jenom Pojbuky) a vrhli jsme se i do ČAKSu, kam jsme umístili "B" team.


12.8. Zase jsem trošku zapracoval a po žádostech účastníků další Pojbucké akce jsem na stránku přidal i fotky z posledních dvou ročníků "Mezinárodního mistrovství Pojbuk v přetahování lanem". Jsou zde


10.8. Převelice se omlouvám panu Kočičkovi. Já mám ty výsledky už skoro měsíc na mailu a nějak jsem to přehlédl. Kdo má zájem, jsou už zde.


8.8. Přidal jsem zase nějaké kce v Pojbukách.
Přidal bych i výsledky z letošního Pojbuky OPEN, ale pan Kočička na mně buď zapomněl a nebo se na mně ...


18.7. Aktualizoval jsem akce v Pobukách.
V brzké době budou i výsledky z Pojbuky OPEN VII.
Dumali jsme i nad termínem Pojbuky OPEN VIII. Bude určitě v rozmezí 5.-9. července. Jen ještě nevíme jak to bude nejlepší, když je pátek 7.7. pracovní. Tak podumáme a dám vědět.


8.7. A fotky jsou tu! To jsem rychlej, co? Nezapomeňte mně všude chválit. Jo ta fotogalerie se prohlíží po řádkách. Tak by to na sebe mělo navazovat. Výsledky budou, až se dohodnu s Petrem. Ale určitě taky brzo. A kdybych u těch fotek někoho naštval, tak mě hlavně NEbijte. Já to tak nemyslel...:-)


27.6. Přidal jsem ještě jeden kontakt na ubytování v chatkách (pí. Křivanová 381218048). Dnes jsme překonali stovku přihlášených, tak se hlašte předem, plní se nám stavy.


23.6. Množí se dotazy na spojení, pokud není k dispozici auto. Pokud pojedete v pátek, tak se autobusem s pár přestupama dostanete až do Pojbuk. Jinak jen vlak. Nejbližší vlaková zastávka je Pacov, Obrataň, Pořín - cca. 10 km, osobák. Nebo Tábor, Pelhřimov - cca. 30 km, rychlík. Pokud Vás tam bude ve stejný čas více, pošleme pro Vás mikrobus.
Kdo se ještě nepřihlásil a váhá, hlašte se, blížíme se k první stovce a kdo se předem přihlásí, má účast jistou a také přednost při přihlašování na turnaj...
Kdo má zájem o ubytování poblíž Pojbuk jinak než ve stanech, tak v tomhle termínu už jen chatky v rekreačním středisku Sparty Praha - cca. 2 km od Pojbuk, kontakt pí. Křivanová 605976443. Možná by něco ještě bylo v: chatky - Magistrátního úřadu města Prahy (odborová organizace) - Správce pí. Brandejsová 777886522; chatky a pokoje - rekreační zařízení ČHMÚ Praha - Správce p. Břenda 604296426, 381215265. Trošku dál (v Pacově, cca. 10 km) je: Turistická ubytovna a Hotel Vysočina - telefon a záznamník: 565 44 29 88.


31.5. Již se nám začali hlásit první hráči, blížíme se k první padesátce. Tak se nestyďte a hlašte se dále.
Na stránku jsem přidal plakát, který si v trošku jiné formě můžete také prohlédnout v dalším čísle Šipkaře.


23.5.Přidal jsem stránku, kde jsou různé akce v Pojbukách do konce tohohle léta.


19.5. Přidal jsem pozvánku obsahující propozice turnajů na VII. ročníku POJBUKY OPEN


2.5. Začali jsme již pořádně pracovat na přípravě letošního ročníku Pojbuky OPEN. Zatím jsem sice přidal pouze rozpis turnajů, ale brzy bude víc. Pokud budete chtít dostat pozvánku s propozicemi na mail nebo poštou s plakátem, tak mi napište zprávu na můj mail a já na Vás nezapomenu. Slibuju...!


24.2. Zase jsem si trošku hrál a přidal jsem sem anketku. Tak mi tam něco poklikejte.


6.12. Tak jak jsem byl s fotkama rychlej, tak jsem byl pomalej s výsledkama. Ale už je tu mám.
Taktéž jsme již podumali nad termínem dalšího turnaje Pojbuky OPEN a vymysleli jsme následující termín: 2.-4.7.2005.
A taky jsem napsal něco O Nás, aby bylo vidět, že ještě existujeme.


15.7. Tentokráte jsem se donutil zapracovat dříve a také díky tomu, že jsem si stáhnul jiný fotkoupravovač, jsou fotečky již na Netu. Můžete se mrnkout. Tentokráte by již měly býti i v lepší kvalitě. Ještě zapracuji na výsledcích a pak už jen nějaké to povídání, ale to nejni až tak nejdůležitější, protože si toho určitě pamatujete víc než já.


9.7. Abyste mi mohli lépe sdělovat Vaše vzkazy, či se domlouvat mezi sebou, tak jsem domluvil s mým dvorním pomocníkem a opravářem mého webu, Standou Vodrážkou, že mi stvoří fórum a knihu hostí - vzkazník, jak jsem to po Standově nápadu začal nazývat. Standa je znatelně rychlejší než já a tak je již stvořeno a já nelenil a frknul jsem to na web.
Co se týče turnaje a foteček, tak jsem se již propracoval k notebooku, kde jsem je měl stáhnutý, takže začínám upravovat a brzy budou k vidění. Ještě jednou bych požádal ty, kteří mají nějaké zajímavé, ať mi je pošlou. Dík.


7.7. Tak a je po turnaji. Jsem rád, že jsem to přežil (myslím, že nejsem sám). Teď už se těšit na další ročník, kde už URČITĚ budu pít míň. :-)
Vzhledem k tomu, že mi na vyhlašování došly baterky ve foťáku a pak i síly, tak mám trochu míň foteček (jen asi 300). Pokud máte někdo fotky z vyhlašování a nějaké zajímavé fotky, tak se mi ozvěte. Dík. Nemusí být v nějaké extra velikosti. Na stránku mi stačí tak 10x15 cm. No a já sem začnu dávat výsledky, fotky a povídání.


28.6. Tak se mi pilně hlásíte, za což Vás chválím. Zatím máme 167 přihlášených, z toho 37 žen, takže i turnaj žen bude stát za to.
Množí se mi dotazy, jak se bude řešit finále ME. Dobrá zpráva je, že tam budeme mít videoprojekci. Ještě nevím jaké plátno tam bude nainstalované. Vládneme dvěmi - 3x2 a 4x3 m. Leč vypadá to, že to velké se tam nevejde, pokud se bude hrát a druhý problémek je, že časově to vychází přesně na konec turnajů jednotlivců. Takže budem dumat jak na to, ale určitě Vám neuteče ani jedno.
Až dorazíte a budete cokoliv potřebovat, obracejte se nejlépe na mně - Michal Buřič. Budu mít černé tričko našeho klubu ŠK Braun&Vokoun Pojbuky a poznáte mně i podle počmárané sádry na levé ruce.


22.6. Nějak jsem pomotal stránku Pojbuky OPEN a vypadla mi pozvánka a přihláška. Ale již je vše opraveno. A ještě jsem přidal plakát na VI. ročník. A napsal po dvou letech i něco do stránky O nás.


15.6.2004 Tento rok jsme v přihláškách zase o kousek ve předu před loňskem. Již máme 80 přihlášených. Tak se přihlašujte, ať na Vás zbyde.
A co se nestalo. Zapomněl jsem, že jsem si loni po turnaji sepsal pár zážitků a tak jsem to hodil i na stránku. Pokud si chcete loňský turnaj připomenout a nebo pokud jste u nás ještě nebyli, tak si počtěte - je to v odkazu Pojbuky OPEN.


27.5. Tak už se mi začali hlásit první vlaštovky na turnaj. Pepa Němec (Kepke), je vždy mezi prvníma. Vzhledem k tomu, že jezdí od začátku, tak mu asi už dáme inventární číslo. A další rychlíci só brňácí.
A s prvními přihláškami jsou tu i první připomínky a náměty, za které děkuji. Asi nejdůležitější je počet automatů a doba trvání turnaje jednotlivců. S větším množstvím automatů to asi bude problémek. Pokud bysme jich tam dali víc než máme teď, museli bysme je dát zády k sobě prostředkem sálu, což obnáší značné zmenšení kapacity sálu a míst k sezení...? Ale, letos by měl řídit turnaj computer, tak předpokládám, že vše bude probíhat rychleji.
A že se neflákáme, tak příští týden by měly vyrazit písemné pozvánky. Trošku jsem se hrabal v adresách a letos jich část zkusíme poslat přímo do hracích míst, jejichž adresy se mi podařilo splašit na Netu. Tak uvidíme jak se to osvědčí.


20.4. POZOR-POZOR! Došlo k několika změnám v propozicích VI. Pojbuky OPEN - Kriket je až v pondělí ,jsou větší ceny a u všech turnajů jsou už uvedeny kompletní informace.


9.4. Málem jsem zapomněl na Šimiho. Sice mi to zakázal, ale nejni tu, tak má smůlu. Ve fotkách z loňského turnaje je vyfocená Šimiho ... recyklovaná večeře. Kdo uhodne co jedl, má u mně velkou kořalku dle vlastního výběru!


9.4. Udeřil blesk, zahřměl hrom a země se otevřela. A z ním vylezla ...... aktualizace mojí stránky. Pokud jste zvědaví na turnaj, tak tam jsou již propozice. Možná bych ještě odpočíval, ale jelikož přibývá telefonátů, kde se dotazujete na turnaj a lehce přopomínáte momentální lehkou nefunkčnost a neaktuálnost mojí stránky (nenápadně též mou lenost), tak jsem se rozhod, že již bylo dost těchto nepříjemných telefonátů a lehce jsem máknul.


30.10. Po několika měsíčním trápení a přemlouvání jsem dal konečně do kupy výsledky a umístil na stránku. Mrkněte do Pojbuky OPEN. Jsou tam zatím jen Muži a Ženy. Alespoň něco...


29.7. Ve středu v noci sem snad dám další věci z turnaje. Výsledky a nějaké to povídání. Jak se Vám líbí fotečky? Jděte na ně přes POJBUKY OPEN. Fotogalerii jsem ještě neupravoval.


24.7. - 2:46 Já Vás musim milovat, nebo ten turnaj. Zrovna odbylo 2:46 a fotky z V. ročníku Pojbuky OPEN jsou zde. Nějaké povídání k nim, povídání o turnaji a výsledky budou MOŽNÁ zítra a nebo trošku déle. Po dvou letech se mořim s galerií a málem jsem u toho zešedivěl. Upozorňuji ty, kteří se zde nenašli, původně jsem měl nafoceno 600 fotek a vešlo se jen 192 kusů. Takže pokud jsem Vás fotil a chcete to vidět, tak pouze poslat vypálené na CD. Já Vás asi nepoznám, která fotka to je a posílat na zkoušku 0,5 MB soubory je celkem sranda. Tak se mrkněte na fotky a já budu makat na dalším. Lhůty jsem už zkrátil, takže to tam snad bude do příštího turnaje. Pokud by Vám to nefungovalo, tak nevim. Snad se najde nějakej odborník, kterej mi jako obvykle poradí. Předem děkuji. Možná mi někdo poradí, jak pod ty zvětšený fotky dostat šedý pozadí jako mám jinde a jak je dát na střed, ale já už jich mám ... Jó a svoje fotky jsem tam nechal jen aby se neřeklo, že fotim jen ostatní. Pokud se jim budete smát, tak je vymažu. Specielně pro Honzu z Chomutova.


17.7. Již je po turnaji. Přežil jsem, i když už bylo na mále. V pondělí jsem se bál ohnout, abych si nezlomil játra.
Částečně mám rozpracováno vše. Hlavní co Vás zajímá, fotky, již mám konečně všechny v kompu, ale vyskytl se další problém. Mám jich 600 o velikosti cca. 500 kB. Takže nejenže je musim zmenšit, ale aby byly k prohlížení, musí mít alespoň rozumné rozlišení, ale na stránce mám max. 10 MB. Takže některé se sem nedostanou. A teď které. Tak s těžkým srdcem probírám a ubírám. Zatim jsem na 200 fotkách, které se mi sem stále ještě nevejdou, pokud se chcete poznat. Ale nejdéle do příštího týdne to rozštípnu a budou. Taky už mám zhruba zpracováno povídání a část výsledků. Taky budou. Tak jen chviličku posečkejte a nekamenujte mně.

2.7. Tak startovní horečka stoupá. Automaty se povezou v pátek, stan se bude stavět ve čtvrtek. Pokud chcete přijet již v pátek, není problém (to byl celkem častej dotaz).
A další. Zatim je přihlášeno 190 lidí. Takže je tu reálná možnost, že opravdu budem omezovat. Takže se hlašte předem. Stačí SMS nebo mail. Napište mi jméno, jaký turnaje chcete hrát (sobota, neděle - viz Pojbuky OPEN jinde na stránce), jak budete spát a odkud jste, ev. klub.

20.6.2003 Tak už jsme někde na 80 lidech. Po vyhodnocení prvních telefonů jsem se rozhodl sem ještě něco dodat. Turnaj se koná v sále Kulturního domu, který je spojen s hospodou, která Vás bude celý den i noc zásobovat pitím i jídlem. Taktéž si zde můžete dojít na WC. Obecní úřad nám zase půjčil sprchu, takže můžete provést i kompletní očistu.
Rozeslali jsme cca. 900 pozvánek. Vrátilo se mi jich zatím asi 20 jako nedoručitelných. Takže se tímto omlouvám těm, kteří měli být pozváni a nebudou, protože mám neaktuální adresu a novou nevím.


10.6.2003 Už se nám ozvaly první vlaštovky. Zatím máme přihlášeno 25 lidí. Jako vždy, nápor přihlášek bude asi zase tak týden před turnajem. Kdo chce mít jistotu, tak se hlaste dřív. Před turnajem bude frmol, tak abych na vás nezapomněl.
Honza Hartmanů měl nápad, že by si chtěli zahrát fotbal. Navrhnul jsem to našemu fotbalovému klubu, zda by Vás pustili na hřiště, ale nic neslibuju, protože oni o hřiště pečují jako o koberec v obýváku, a tak nevím, zda tam kromě jejich zápasů někoho pustí. Trávníček mají opravdu parádní. Ale ještě dám vědět.


29.5.2003 Tak jsme zase s turnaje trošku pokročili. Zítra, tj. 30.5., budeme posílat první várku písemných pozvánek, což obnáší zhruba 500 dopisů. Takže se dívejte do pošty. Další budou příští týden.


21.5.2003 Nebudete tomu věřit, ale já jsem sem už zvádnul přidat přihlášku, pozvánku a propozice. Takže čtěte v odkaze Pojbuky OPEN. A vymyslel jsem jedno zlepšení. Tady je přihlašovací lístek ve formátu .doc (Word 2000). Takže pokud se nechcete zdržovat ve frontě při prezenci, vyplňte si ho předem.


9.4.2003 Ach ta hlava. Zapomněl jsem napsat, že V. ročník Pojbuky OPEN se koná zase 5.-6. července 2003. Je to sobota a neděle.


8.4.2003 A blesk udeřil a já se tu znovu objevil. Tak jsme s bratrem zjistili, že je nejvyšší čas začít se zajímat o další turnaj Pojbuky OPEN - V. ročník. Bohužel pracujeme ještě na jednom větším projektu, takže jsme to trochu zanedbávali.
Takže první věc. Tentokrát URČITĚ bude velký vojenský stan. Ten je již napevno přislíben. Po loňských zkušenostech jsme alespoň s tímto začali dříve a vyplatilo se. Tak nějak jsme si řekli, že nemůžeme stále spoléhat na to, že bude krásně. I když v to pevně věříme.
Další věcí je, že obecní úřad rekonstruuje kulturák. Přijedete tedy už do nového, lepšího, suprového a o trošku i jiného a většího sálu. Díky zvětšení sálu budeme mít i větší počet automatů. Plánujeme minimálně 15 kusů. Což znamená, že letos se určitě dostane na doplňkový turnaj. Plánujeme zase párový Cricket, Cut Throat. V případě, že byste měli jiný nápad, napište v čem byste ho chtěli hrát a když Vás bude dost, tak to i změníme.
Jsou i změny v nápojových místech. Jeden bar je přidaný a jeden upravený a zvětšený - tam jste už asi byli - jmenuje se Osvěžovna.
Již tradičně budou ceny zase o něco větší a bude jich i víc. Uznal jsem, že když končim někde dál od prvního místa, tak bych taky něco moh dostat... A díky tomu dostanete víc cen i Vy. Dobrý ne?
Pro ty, kteří nechtějí spát ve stanech (netýká se těch, kteří nebudou spát vůbec) jsme sehnali kontakty na chatkové ubytování v nejbližším okolí: 1 - 5 km od sálu. V případě, že bude dostatečný zájem, jsme schopni zajistit i kyvadlovou dopravu, abyste se nemuseli žinýrovat a mohli něco polknout.


Chatky:
Sparta Praha · nájemce pí. Křivanová 605976443 · Chatičky pro 4 osoby - dva typy, větší normál, menší jsou ty se šikmou střechou - malé · Vybavení chatky: veškeré ložní vybavení (povlečení, deka, polštář), bez vody a el. proudu · Mytí společné, sociály suché · V areálu: fotbalové, tenisové, volejbalové a basketbalové hřiště · Chatky leží přímo u rekreačního rybníka Kozák · Kapacita 120,- lidí · Cena: 100,- Kč osoba/den bez jídla, se snídaní 140,- Kč osoba/den
Magistrátní úřad města Prahy (odborová organizace) · Správce pí. Brandejsová 777886522 · Nejspíš plno, upřednostňují svoje zaměstnance · chatky · Povlečení v ceně · Možnost zatopit (dřevo je nutno doplnit), elektřina v chatce (platí se zvlášť), voda ve studni · Uklidit po sobě · Cena: 100,- Kč osoba/den + poplatek obci 10,- Kč osoba/den
Středisko služeb školního úřadu Tábor (Žďár) · Ředitel: 381 254 613, spojovatelka: 381 256 307 · Plno
Rekreační zařízení ČHMÚ Praha · Správce p. Břenda 381218019, 604296426, 381215265 · Asi plno, možná bude volno, 5.6. tam končí velká skupina
Pokud bude někdo chtít zůstat déle, není problém.
Pokud by někdo měl zájem, seženu kontakty i na penziony a hotely či hotýlky v nejbližším okolí, ale to už je min. 10 km. Pacov - Holub, Kladruby - zájezdní hostinec, Tábor 25 km


UPOZORNĚNÍ: Na tyto kontakty volejte sami. My nebudeme nic vyřizovat. Po zkušenostech z minulých ročníků, kdy mi zapomnělo i 20 lidí říct, že nepřijedou, bysme se nedoplatili, či by nás nájemci těchto zařízení lynčovali a to jistě uznáte, že není dobrá zábava na víkend.


18.9.2002 Obdržel jsem zajímavý mail:
Vazeny pane Buric. Jmenuji se Jiri Kaderabek a zajimam se trochu o sipky.Jsem majitelem Boru "Melrouse"Ve Svedsku V Helsingborgu, kde poradame pravidelne sipkarske turnaje.A protoze pochazim z Cech a mam k nim velice dobry vztah, tak bych chtel usporadat nejake pratelske utkani s nejakym ceskym klubem v cechach pripadnou odvetu u nas ve Svedsku.. Kdyby jste Vy a Vas oddil meli pripadny zajem prosim napiste mi na adresu melrose_bar@hotmail.com Kdyz by jste zajem nemel a vedel pripadne o nejakem jinem oddile,tak prosim predejte tuto vyzvu jim. S pratelskym pozdravem Jiri Kaderabek.
Pokud tedy máte někdo zájem, hrát se Švédy, kontakt je zde. (Švédky by byly lepší...? Nemyslíte?)


12.9.2002 Určitě jste čekali, že tu budou fotky z turnaje Pojbuky OPEN. Omyl. Jsem línější než jste si mysleli. Jen jsem trochu aktualizoval a poupravil úvodní stránku "O nás". Koukněte se. Ale ty fotky určitě dodám. Už jsem se k tomu i dokopal a mám jich asi 1/3 naskenovanejch.


10.7.02 Jen rychle. Dnes jsem vytvořil a dal na NET výsledky ze IV. ročníku Pojbuky OPEN. Zajdu vyzvednout fotky a začnu je skenovat. Termín kdy budou na NETu upřesním později.


1.7.02 Tak se mi konečně podařilo zprovoznit náhledy fotek z minulého ročníku Pojbuky OPEN. Tak se mrkněte.
Ještě k tomuto ročníku Pojbuky OPEN. Zatím je přihlášeno 115 lidí. Jak vidíte, lidí je už celkem dost, tak se prosím hlašte opravdu předem a ne až v pátek v deset o prezentaci. Dík.


26.6.02 Tak změna. Přihlášek na turnaj máme již 95. Budeme tedy brát asi více automatů, než jsme ještě před týdnem předpokládali. Pokud se chcete ještě přihlásit, udělejte to, prosím, co nejdříve, abysme nemuseli shánět automaty v pátek místo oběda. Počet lidí na turnaj omezen není, ale chceme předejít problémům s časem, jak jsem zde již několikrát psal. Je sice pravda, že čím déle bude hodně lidí zapojeno do turnaje, tak bude méně opitých, ale přijdou zase o diskotéku, hromadné popíjení a možná i o prase. To mizí jak v chumlu piraň.


21.6.02 Jen krátce k turnaji. V kriketu se budou pravděpodobně hrát dvojice, jako minule. Pokud byste ale chtěli hrát jednotlivce, a bylo by pro to hodně hlasů, podřídíme se Vám.
Zatím se nám přihlásilo 50 hráčů. Doporučuji hlásit se radši předem. Vypadá to, že budeme brát méně automatů, než jsme počítali a pokud bude více lidí než loni (100 hráčů na jednotlivce), budou problémy s časem.


5.6.02 Dlouho jsem tu nic nedělal. A to proto, že mi celý počítač (až na přívodní kabely) odešel na onen svět. Také jsem rozesílal poštou pozvánky na IV. ročník Pojbuky OPEN 2002. Poslali jsme jich cca. 700 ks. To by snad i mohlo stačit. Pozvánka je i v Šipkaři (ČAKS) a v Šipkovém zpravodaji (JČoŠS). No a taky na téhle stránce. V té jsem se trochu pokuchal, byla taková nepovedená.
Pokud tedy nemáte zrovna co dělat, zkuste mi orientačně oznámit zda přijedete, kolik vás bude atd. (viz. Přihláška na turnaj). Vzhledem k té reklamě by opravdu mohlo přijet více lidí než posledně (100 hráčů na muže). Bude málo automatů a pak budete nadávat: že to hrozně trvá, že dlouho sedim, že...
Chtěl jsem sem už konečně dát výsledky z loňského ročníku Pojbuky OPEN, ale jak jsem pořád přerovnával a přeuklízel podklady, tak se mi ztratily. Doma. Taky tomu nevěříte, že jo? No a stejně jsou v čudu. Ale hledám stále dál.
Takže Vám předem děkuji za pochopení s přihláškama a NAZDAR.


25.3.02 Trošičku jsem se pošťoural v odkazech. Pokud víte o nějaké další zajímavé šipkové stránce, pošlete mi adresu. Dík.


6.3.02 Přidal jsem přihlášku na IV. turnaj Pojbuky OPEN a dotvořil Odkazy. Pokud někdo víte o zajímavých šipkových stránkách a chce se Vám, pošlete mi je. Třeba i na Vaší stránku.
Ještě připomínám, kdo byste chtěl poslat pozvánku a vloni jste jí poštou nedostal, pošlete mi nějaký kontakt. Brzy budeme rozesílat první kolo.


20.2.02 Tak jsem se donutil k další činnosti a dal jsem sem propozice ke IV. ročníku Pojbuky OPEN (Pojbucký šipkový víkend).
Jenom zopakuji: koná se 5. - 6. července 2002, Turnaje - jednotlivci MUŽI 501 DO, nově budou zvlášť ŽENY 501 DO, dvojice 501 DO + doplňkový turnaj v Kriketu (ten je pro nás, co nás "nebaví" hrát jeden turnaj až do konce a neděláme sport pro peníze). No a konečně ceny: bude se rozdělovat celkem 70.000 Kč (45.000 Kč finance + 15.000 věcné ceny - většinou alkohol, trička apod.).


6.2.02 Nějak mi nefungují ty nově přidané náhledy fotek ze III. ročníku POJBUKY OPEN, rok 2001. Tak jsem to vymyslel ještě jinak. Ve fotogalerii je přidaný soubor, ve kterém jsou všechny fotky ve formátu JPG zabalený do EXE souboru.
A odtud si je můžete stáhnout: ročník 2001 - 1,808 MB
Je to dost těžkopádný, ale moje umění programování v HTML, nervy a čas zatím jinou možnost neukázali.


4.2.02 Budete se divit, ale dokopal jsem se k další činnosti. Trochu jsem poupravil stránku, trochu jsem jí přemístil, ale hlavně jsem se dopracoval k těm fotkám z minulého turnaje. Ze III. ročníku. Takže je tady už najdete. Pokud se dokopu k další činnosti, upravim a dodám i fotky z II. ročníku a konečně nějaké ty výsledky. Ale to je hudba budoucnosti. Jinak byl již stanoven termín IV. ročníku šipkového Pojbuky OPEN turnaje, který se bude konat zase v pátek a sobotu a to 5. - 6. července. Propozice a ostatní údaje dodám v brzké době. Pokud byste chtěli dostat pozvánku nebo nějakej Váš známej, napište mi adresu (poštovní nebo email) a až budeme rozesílat pozvánky a propozice, zašleme. Toť zatím vše.


11.10. Tak nám šipkový turnaj proběhl. Kdyby mě přes léto nepřepadla taková lenora, tak už tu mám výsledky i fotky, ale jelikož mě lenora ještě nepustila, tak tu nejni nic. Ale už na tom makám. Mám už skoro všechny fotky naskenovaný a i ty výskedky někde budou. Snad... Kromě nich tam dám taky fotky, které mi přišli od Standy Vodrážky z SK Vodouchova letka Kardašova Řečice, za které mu tímto velice děkuji.
No liga nám už začala a jak píši již na jiném místě těchhle stránek, tak hrajeme 2.A ligu JčŠS. Nevede se nám nic moc, což je ještě hezké hodnocení pro ty výsledky: 3 zápasy - 3 prohry.
Pakliže jste tu u mně/mě (fakt nevim, já chyběl) někdo něco sháněl a nadával na moji lenost, kvůli které jsem na to 4 měsíce nesáhl, tak se omlouvám a slibuju, že se budu snažit více. Určitě... Doufám... Snad...


21.6. Tak se nám blíží náš šipkový víkend - III. ŠIPKOVÝ OPEN TURNAJ V POJBUKÁCH. Zatím máme předběžně přihlášeno cca. 50 hráčů a již 1/3 stanů je obsazena. Jak jsem uváděl v pozvánkách, svoji účast a přibližný počet účastníků, kteří s Vámi přijedou hlaste předem - do 2.7. !!!!


19.5. V Olešníku se hrála baráž o postup do druhé ligy. Ze čtyř zápasů se nám podařilo vyhrát tři, leč postoupit se nám nepodařilo. Až se k tomu dostanu, nandám sem i fotky. No tipněte si jak to dopadlo... Většina šipkařů více či méně v podnapilém stavu.
Ligu jsme tedy skončili na pěkném druhém (nepostupovém) místě. Dostali jsme pohár - velikej.


25.4. Úplně jsem zapoměl na to, že jsme se rozrostli a dva nové členy. Luboše Cardu (Retardu; ten Carda Retarda je prej jeho příbuznej) a Pavla Těťoura. Obě to posily z Vodice, sousední to vesnice.


17.4. Dne 9.6.2001 pořádá DC SKELETON PELHŘIMOV v restauraci KD Máj PE šipkový turnaj.
Začátek bude v 11 hod. Prezentace do 10,30 hod. Hrát se bude: muži 501 DO, ženy 501 DO. V obou kategoriích budou poháry a věcné ceny do 8. místa.


8.3. Tak jsem včera rozeslal první kolo pozvánek na III. ŠIPKOVÝ OPEN TURNAJ V POJBUKÁCH (jinak zvaný Šipkový víkend v Pojbukách). Pakliže Vám pozvánka nedošla, tak je to asi proto, že na Vás nemám adresu. Jestli chcete přijet, pošlete mi kontakt a já Vám pošlu pozvánku, nebo si propozice přečtěte na mojí stránce - viz. TURNAJE. To je asi všechno, kromě toho, že jsme zase na prvním místě. (Děkujeme Radiu Kozimberk a gratulujeme za dobrý výkon).


20.2. Momentálně nejžhavější novinka je, že začínáme připravovat III. ŠIPKOVÝ VÍKEND v Pojbukách. Předpokládaný termín je pátek 6.7. (svátek) a sobota 7.7.2001. Průběh turnaje bude již tradiční, tzn. 1. den jednotlivci, večer je volná zábava s dikotékou 80. let a pečený čuník. 2. den je turnaj dvojic. Fotky z minulého ročníku najdete také na mojí stránce, a to ve FOTOGALERII. Určitě se podívejte, stojí to za to. Jestli se účastnil nějaký váš známý, možná ho poznáte tak, jak ho ještě neznáte. V brzké době zde uveřejním podrobnější informace. Budu také rozesílat pozvánky. Pokud budete chtít také jednu obdržet, pošlete mi adresu. Možno e-mail nebo poštovní adresu.
Další dnešní novinka je, že Vlasta Lhotka je nějakej příliš dobrej (na naše klubové poměry). V posledním zápase totiž machroval a dvakrát zavíral čistým středem. Nevím jak vy, ale já gratuluji. Paráda Vlasto.


19.2.Protože jsem o tom ještě nikdy nepsal, tak mezi novinky patří i naše účast ve STRMEŇ CUPu. Sice zde již mám výsledky (viz. TURNAJE), ale protože jsme se tohoto turnaje účastnili nově, tak je to logicky novinka. Sice ne úplně čerstvá, ale je.